• ТОП-Готель
  • ТОП-Тури
  • ТОП-Країна

Корпоративи в Польщі

Польща - одне з найчарівніших місць у світі. Польща розташована в самому серці Європи. Ви можете знайти в Польщі все, чого душа бажає - прекрасні гори, широкі пляжі, чисті ріки, густі ліси, історичні монументи світового класу, а найголовніше - гостинних людей. Польські міста з тисячорічною історією дають можливість своїм гостям пізнати культуру Польщі, а села та маленькі містечка - відпочити від метушні сучасного життя. 

ТУТ ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВАШОГО КОРПОРАТИВНОГО СВЯТА, КОНФЕРЕНЦІЇ ЧИ ІНШИХ ЗАХОДІВ.

Для Вас ми пропонуємо організувати:

-Відпочинок в найкращих готелях Польщі :

* Комплекс «ARLAMOW ****- це: унікальне місце, де під одним дахом є повноцінні відпочинковий, конференційний та спортивний комплекси. Тут також розташований сучасний SPA & Wellness центр найвищого рівня.

 Готель **** Arłamów має багато привабливих пропозицій у трьохрівневому комплексі SPA & Wellness. Індивідуальні гості, сімї та бізнес-групи знайдуть тут найрізноманітніший вибір послуг і процедур, що дають змогу повністю відновити і розслабити не лише тіло, але й розум.

У готельному комплексі **** ARŁAMÓW загалом є три ресторани, які різняться не лише інтерєром, але й також пропонованим меню.

 Готель **** Arłamów, це не тільки чудове і унікальне місце для відпочинку, але й один з найбільших і найсучасніших конференційних центрів Польщі.  Тут можуть відбуватися великі конгреси, ярмарки, концерти, всілякі презентації і виставки, і навіть ... боксерські бої.

* Ostoya Palace Hotel, Краків.

*Готель Amadeus, Краків.

А також пропонуємо готелі в Варшаві, Вроцлаві та Закопане.

До ваших послуг:

-Організація транспорту: комфортабельні автобуси євро класу.

-Супровід керівника групи.

-Організація конференцій,семінарів,тренінгів,зустрічей, виставок, корпоративів та вечірок.

- Цікава та пізнавальна екскурсійна програма.

Все це відбувається на фоні захоплюючих дух природних пейзажів, тому що саме природа є найбільшим багатством Польщі: дика, неторкана, більш різноманітна ніж у більшості країн Європи та світу, а крім того легко доступна.